Megdöbbentőnek tartom , hogy Magyarországon mennyire szellem--telen elnevezések vannak közterületeken .Se magyar se külföldi okos név nincs . A külföldi városok közül Róma közterületelnevezéseit tartom a leglenyűgözőbbeknek .
Az még hagyján, hogy az útirányt úgy jelöli, hogy "<--- [E573] (4)", vagy hogy "[E573] (4) --->", és hogy falunév/városnév helyett csak az útszámozást adja meg, bár már ez is "kissé" furcsa.... .
De az, hogy jobbra is, és balra is ugyanaz az út van, így ni:
"
<--- E573 (4)
E573 (4) --->
", na ezt már nem hiszem el. Jól összeügyeskedett manipuláció a kép, arra várva hogy melyik hülye néző ugrik be neki..... . :-D!
Valaki aki jól ismeri Szegedet, tudna nekem segíteni? A téma nem ebbe a topikba való, ezért az alábbi topikba mutató linken tud átjönni az, aki segíteni szeretne, és tud nekem:
Azért innen hívok át segítségre valakit, mert ez az egyetlen topik, ami magyar városokkal és közterületekkel foglalkozik, és mozog, él most is. A fent linkelt másik topik ui. egy jó "be van halva", a téma viszont mégis kizárólag oda passzol (Szeged, Belvárosi Temető, amiről infók és térképek kellenének nekem).
jó volt a szolnoki hídi táblád , amin keresztül összeismerkedtünk , de eeeeezzzz . . . .
petróleum-öböl
Ui. Vigyázz Magadra , nehogy megint előtörjön belőled valami , aztán el ne térítsd megint a repülőgépet , gondolj szegény pilóta bácsikra :-) Írsz majd Onnan ? sapi