bidzsi1 Creative Commons License 2007.09.30 0 0 114

Javuló játék, de két elhullajtott pont

Tavaly két könnyed győzelmet aratott csapatunk mostani ellenfelünk ellen, de az akkori eredmények nem adhattak pontos támpontot, hiszen a White Sharks együttese ebben az esztendőben már sok rutinnal felvértezve vágott neki a szezonnak.

A mérkőzés ezúttal sem a mi szánk íze szerint alakult. Sajnos ismét rengeteg helyzetet sikerült kihagynunk és ez újfent megbosszulta magát, mert ellenfelünk egy szabadütésből megszerezte a vezetést. Sajnos a feleslegesen szétnyíló sorfalunk között elsuhanó labdával szemben Varga Bencus tehetetlennek bizonyult. Ez meg is fogta a fiúkat és a szünetig már nem is sikerült rendezni a sorokat. A szünetben sok hibára hívta fel az edző a fiúk figyelmét és úgy látszott ez hatott is, hisz egy perc sem telt el és Bokányi Marci Kőszegi Bebe átadásából egyenlített. Ezután változatos, nagy iramú mérkőzés alakult ki, mind a két csapat nyílt sisakkal harcolt, de gólt senkinek sem sikerült elérnie, pedig helyzetek bőven adódtak mind a két oldalon. Sajnos mi élen jártunk a helyzetek kihagyásában. A második harmadban továbbra is folytatódott a nagy iram, csatáraink egyre közelebb jártak a gólszerzéshez, de csak nem akart megszületni a vezető gólunk. Kapufák, ziccerek, ez jellemezte játékunkat. Aztán Kőszegi Bebe szemfülessége végre vezetést jelentett csapatunknak. Nem sokkal később érthetetlenül kiállították Jakab Ákit, de szerencsére másodpercekkel később ellenfelünktől is pihenni mehetett egy játékos. A 4 a 4 elleni játék talán számunkra kedvezőbb lehetett volna, de sajnos egy súlyos egyéni hibából, a semmiből egyenlítettek a fehér cápák. A végén nagy nyomás alatt tartottuk a hazaiak kapuját, de sajnos gólt nem sikerült lőnünk, így maradt az igazságosnak mondható döntetlen, hiszen az a csapat, aki nem lövi be a helyzeteit, az nem érdemel győzelmet. Ettől függetlenül játékunkban egyre több biztató jel mutatkozott, így remélhetőleg az első győzelmünk sem várat magára sokáig.