bidzsi1 Creative Commons License 2007.02.01 0 0 88
Csak azt a fránya első harmadot tudnánk feledni.

Folytatódott az U13-as országos bajnokság. Csapatunk a Diamonds SC ellen lépett pályára.
A mérkőzés előtti edzésen betegség miatt kevesen vehettek részt, de ez nem mentség az első harmadban nyújtott roppant gyenge teljesítményre. Már a 6. másodpercben egy eladott labdából vezetést szerzett ellenfelünk és sajnos a vesszőfutásunk az egész harmadon keresztül folytatódott. 10 perc alatt 5 gólt kaptunk, s ami rosszabb, hogy esélyünk sem volt ebben a játékrészben, s a mérkőzés ezzel el is dőlt. A második harmadban kicsit magunkhoz tértünk, de ahogy az lenni szokott helyzeteinket sorra puskáztuk el, míg ellenfelünk négy szép találatot szerzett. Szűcs Gergő a harmad vége előtt szépített. (1-9). Az utolsó harmadban aztán végre összekapták magukat a fiúk, és bár ez nem osztott nem szorzott, döntetlenre mentették a harmadot. Ha egyszer már a mérkőzés elejétől megfelelően koncentrálnánk, akkor az ilyen mérkőzéseken sokkal szorosabb eredményeket érhetnénk el.