Májki 65 Creative Commons License 2024.05.02 0 1 23781

Üdv Mindenkinek!

Vasárnap, 18:00 órakor, az DVSC SCHAEFFLER csapatával játszunk Debrecenben (Hódos Imre Rendezvénycsarnok, Kassai út 32-34.)

Tévéközvetítés: M4 SPORT+  élő

Játékvezetők: Hargitai Gábor – Markó Gábor István

Debrecen

2022/2023-as szezonban:

26m 18Gy 3D 5V  778-633  39 pont – 3. hely

2022. decemberben: Debrecen-Vác 34-33 (20-14)

2023. áprilisban: Vác-Debrecen 20-22 (10-12)

2023/2024

21m   18Gy  0D  3V    668-517  36 pont3. hely

2023. novemberben: Vác-Debrecen 27-30 (12-14)

Debrecen-Móvár            33-27

Debrecen-Kisvárda        33-19  (2024.05.01-én)

Góllövőlista:

8. Töpfner Alexandra (87), 16. Vámos Petra (80), 25. Kácsor Gréta (74)

Kiállítások: 156 perc     Hetesek: 90/74 (82 %)

Vezetőedző: Szilágyi Zoltán (EHF-mesteredző)

Fehérvár-Vác       28-33

3. Kuczora Csenge (137), 15. Csíkos Luca (80), 32. Marincsák Nikolett (67)

Kiállítások: 94 perc         Hetesek: 60/52 (87 %)

Vezetőedző: Herbert Gábor

A BL-ben is kiválóan szerepelt - ÓRIÁSI GRATULA !!! - idei MK-bronzérmes, tavalyi harmadik Debrecenhez látogatunk vasárnap

Meggyőződésem, ha az utolsó perc a Vipers ellen máshogy alakul, akkor a Győr ellen nagyobb eséllyel meccseltek volna a BL Final Four-ba kerülésért, mint a norvégok…

A Debrecennek nagyon hajtania kell az idei bronzért és (esetleges) BL-indulásért, mert a Móvár jóval kedvezőbb helyzetben van. Ha jól okoskodom, Grétiéknek a Győrtől és a Fraditól legalább három pontot be kéne gyűjteniük!

Ellenfelünk soraiban négy korábbi kedves játékosunk, Hámori Konszuéla, Kácsor Gréta, Grosch Vivien és Hornyák Dóra található, vezetőedzőjük pedig korábbi kedves mesterünk, Szilágyi Zoltán.

Koninak mielőbbi teljes felépülést kívánok!

Utolsó négy meccsünkön szoros eredményeket értünk el ellenük. Idén januárban az MK-ból egy váci döntetlennel estünk ki

Jó formában utazunk a Lokihoz, a papírforma viszont hazai győzelmet ígér. Úgy érzem, egy jó kis tévés mérkőzésen, tisztes vereséget szenvedünk

Odautazó drukkertársaim előtt emelem kalapom, jó utat és eredményes szurkolást kívánok!

Lélekben Debrecenben is legyünk szeretett lányainkkal, kövessük az eseményeket és szurkoljunk a minél jobb eredményért!