Törölt nick Creative Commons License 2015.04.25 0 0 64

SZKKSE: csonka esélyek

A Szeged KKSE kerete önmagában is csonka, de ezen a héten Barján Bianka sérülése mellé Gulyás Vanda elkapott egy vírust, így a női kézilabdacsapat beállós nélkül utazott el a 9–12. helyért zajló rájátszás idegenbeli összecsapására.

NŐI KÉZILABDA NB I
24. FORDULÓ

Rájátszás 2.Forduló

MOSONMAGYARÓVÁRI KCSE–SZEGED KKSE 22–15 (15–10)
Moson-Szolnok,
300 néző. V: Felhő, Öcsi

Mosonmagyaróvár: Petróczi – Tamás 1, Kopecz, TÓTH G. 10 (4), Dombi 3, Frankovic 2, Hajtai 1. Csere: MISTINA (kapus), Kurucz 1, Dajka 3 (1), Hanczvikkel 1, Filipovics, Gyimesi, Kiss Kitti. Edző: Hlavaty Tamás

Szeged: Futaki – Hárs, Selmeci 1, Csoknyai 3, Zsilák 2, TERMÁNY 6 (1), Szabó E. Csere: Dobó (kapus), Aron 2, Lackovics, Kiss Klaudia 1. Edző: Marosán György

Az eredmény alakulása. 5. perc: 4–1. 11. p.: 6–4. 17. p.: 10–5. 24. p.: 12–9. 37. p.: 18–10. 48. p.: 20–12. 50. p.: 20–14. 57. p.: 21–15

Kiállítások: 6, ill. 10 perc
Hétméteresek: 5/5, ill. 3/1

MESTERMÉRLEG
Hlavaty Tamás:
– A védekezésünk végig jól működött, de a huszonkét gól itthoni közönségünk előtt kevés. Játékunkban sok volt a technikai hiba, és bár örülünk a két pontnak, de a jobb játékért tovább kell dolgoznunk.

Marosán György: – Sok sebből vérző csapatom talán méltó ellenfele volt a Mosonmagyaróvárnak. A hétméteresekkel együtt tíz ziccert hibáztunk, ha egy részét kihasználjuk, szorosabb lett volna a mérkőzés. Most nagyobb a reális különbség a két csapat között, ezért büszke lehetek a lányokra. Fegyelmezettek voltak, a második félidőben kiválóan védekeztek, Futaki Hajnalka remekelt a kapuban.

Az ellenfél a Mosonmagyaróvár volt, amely a tíz gólig jutó válogatott irányító, Tóth Gabriella vezetésével esélyt sem hagyott az SZKKSE-nek. A szegediek továbbra is utolsók,így nincs sok esélyük bennmaradás kiharcolására

Előzmény: Törölt nick (61)