helyszín: Eötvös József Általános Iskola 1131 Bp, Futár u. 18. Eötvös

A csapat tagjai: Almassalma Ádám, Bokányi Marcel. Frigyik Roland, Jakab Ákos, Kőszegi Benedek, Mihalka Márk
bidzsi1 Creative Commons License 2006.02.27 0 0 23

Egy szimpatikus tervezet a logónkhoz:)

bidzsi1 Creative Commons License 2006.02.21 0 0 22

Ma délelőtt rendezték meg az Országos Diákolimpia budapesti selejtezőjét. ! csapat vett részt a tornán. Remetekertvárosi Általános Iskola, Néri Szt. Fülöp Katolikus Általános Iskola, Csokonai Mihály Általános Iskola és Gimnázium, valamint a Váci Utcai Általános Iskola.

A torna meglehetősen színvonalas, mozgalmas mérkőzéseket hozott. A torna erősségére jellemző, hogy igazából kiemelkedő csapat nem voltt, a négy csapat közel egyforma játékerőt képviselt. Sajnos ami sikerült a Karácsonyi Kupán az most ezen a fontos délelőttön nem sikerült. Nem tudtuk megismételni az akkori teljesítményünket és így csak a 4. helyen végzett iskolánk csapata. A javarészt harmadikosokból álló csapatunknak azonban van még bőven ideje bizonyítania, hogy jó játékosokból áll.

Eredményeink:

Váci Utcai Ált. Isk. - Néri Szt. Fülöp Ált. Isk 1-2

Végig kiegyenlített erők küzdelmét hozta ez a mérkőzés. Mind a két oldalon helyzetek alakultak ki, de sajnos a végjáték során 2 másodperccel a mérkőzés vége előtt egy kontratámadást nem tudtunk kivédekezni és kinyíló, győzelemre játszó csapatunk gólt kapott és elveszítette a mérkőzést.

Remetekertvárosi Ált. Isk.- Váci Utcai Ált. Isk. 2-0

Az előző mérkőzés balszerencsés kimenetele még benne volt a játékosokban és a mindössze 10 perces pihenő sem sejtetett sok jót a mérkőzés előtt. A mérkőzés kisértetiesen hasonlított az előzőhöz, de ezúttal a fáradtság és a tompaság hamarabb jelentkezett. Cseréink sem hoztak megújulást, és bár ebben a mérkőzésben is benne volt a győzelem lehetősége, egy szép gól mindent eldöntött. Utána jött egy igencsak potyaízű Remete-találat és el is ment a hajó, ezzel együtt a továbbjutási esélyeink is a minimumra csökkentek.

Váci Utcai ált. Isk. - csokonai Ált. Isk. és Gimn. 3-3

Az előző két meccs kudarca után csak abban bízhattunk, hogy a csapat összeszedi magát, és a balszerencsés vereségek ellenére győzelemmel zárja a selejtező tornát.

A mérkőzés a legszebben alakult, hisz egy csodaszépen megkomponált támadásból vezetést szereztünk. Örömünk nem tartott sokáig, mert ellenfelünk gyorsan reagált és szép két góllal átvette a vezetést. Csapatunknak csak a győzelem adhatott némi remény a továbbjutásra, és ennek megfelelően igyekezett átvenni a játék irányítását. Helyenként ez sikerült is. Egy nagy kapushibából egyenlítettünk, majd egy szép egyéni akcióból, (Kőszegi kicselezte az egész Csokonai-védelmet, majd a kapust is becsapva talán a torna legszebb gólját lőtte) átvettük a vezetést. Sajnos ezúttal sem tudtuk megtartani előnyünket, mert ellenfelünk egy kapu mögötti kavarodásból gólt szerzett. Ezután mind a két oldalon adódtak helyzetek, de utolsó passzaink nem sikerültek és maradt az egyik csapatnak sem jó döntetlen.

bidzsi1 Creative Commons License 2006.02.20 0 0 21

A mai nap zajlott le a Viking kispályás bajnokság egyik selejtezője. Két Vácis csapat és két Remetekertvárosi csapat vett részt. A szinvonalas selejtezőben igazságos elosztásban jutottak tovább a csapatok, mert egy Vácis és egy hazai csapat jutott tovább. Köszönjük a rendezést, köszönjük Szabó Gábornak (Remetekertvárosi Ált. Isk.) az évek óta tartó alázatos, floorball iránt végzett elkötelezett munkáját!!

Gábor

bidzsi1 Creative Commons License 2006.02.10 0 0 20
ARES HC - Vácis Torpedók Floorball Team 3 - 2

Vácis Torpedók: Varga - Jakab, Bokányi - Péter Á, Almassalma, Kobulniczky
Cs: Piski, Králik, Mihalka, Bajnóczy, Pétervári.

Góllövöink: Almassalma, Mihalka

A tavalyi diákolimpia óta először játszott nagypályán a 2. korcsoportos fiú csapat. A mérkőzés elején remekül játszottak fiaink, akik a harmadban két szép támadást is góllal fejeztek be, s már úgy tűnt, hogy két gólos előnnyel térhet pihenőre az első 15 perc után, de egy sajnálataos védelmi rövidzárlat miatt, egy szemfüles találattal szépített a hazai gárda. A második harmadban is izgalmas, gyakran szép játék folyt a pályán és bár a teljesítmény mind a két oldalon hullámzott, az ARES csapata megérdemelten egyenlített. Az utolsó harmad végig kiegyenlített csatát hozott, s bár a játék többet folyt a mi térfelünkön, helyzetek kialakításában nem maradtunk el ellenfelünktől. Sokáig úgy tűnt 2 -2 marad a végeredmény, de egy kihagyott százszázalékos helyzetünkért nagy árat kellett fizetnünk, mert az ellenfél egy szerencsés góllal vezetést szerzett és előnyét a mérkőzés végéig meg is őrizte. A vereségünk ellenére sem érheti a csapatot szemrehányás, hiszen végig küzdötte a mérkőzést, és végig egyenrangú ellenfele volt az ARES csapatának. A játék igen bíztató volt a közelgő diákolimpia előtt.

Legjobbak: Jakab ( a csapat leges legjobbja), Almassalma, Mihalka

Várjuk a folytatást a két csapat között!
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.02.01 0 0 17

Evelin síelni van, ha hazajön megkérdezem Őt is.

pavel

Előzmény: bidzsi1 (16)
bidzsi1 Creative Commons License 2006.02.01 0 0 16

Természetesen, minden ilyen dolog érdekel minket. Teljesen pozitív, hogy ennek a korosztálynak egyre több versenye lesz, ebből még sokat profitálhatunk. Amennyiben kérhetném, nekem a péntek és a szerda a legjobb időpont a csütörtök abszolúte nem jó.

G

Előzmény: Siroki Brjeg (15)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.02.01 0 0 15

Sziasztok!

lenne egy jó kis kupa 95-ös születésűeknek  (max egy 94-es9

Hívnánk  ARES, Váci, Diamonds, Néri időpont lehetne egy hétfő délután, vagy péntek délután a népligetben.

bidzsi1 Creative Commons License 2006.01.25 0 0 10
A jövő hét jó lehet, most úgyis síelnek a skacok:))
Előzmény: Siroki Brjeg (9)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.01.25 0 0 9

Jólenne már egy edzőmeccset összehozni a legkisebbeknek, olyan 10-11 évesek.

péntekenként 4-5-ig jó

pavel

bidzsi1 Creative Commons License 2006.01.19 0 0 8

Vasárnap zajlott le az U13-as bajnoki forduló a Népligetben.

Diamonds - Vácis Torpedók 1-6

Vácis Torpedók - Phoenix Fireballs 8 - 4

bidzsi1 Creative Commons License 2005.12.23 0 0 7
Két ezüst éremmel zártuk az idei esztendőt. Két korcsoportban indultunk el, mind a két korosztály tisztességen helytállt, de ezúttal nem sikerült feltennük egyszer sem az i-re a pontot. Mindezek ellenére csak gratulálni tudok a remekül küzdő játékosaimnak. Gratulálok a győzteseknek és minden résztvevő csapatnak.Köszönöm ezt a remek kis tornát Evelinnek.

Tisztelt csapattagok!
Kívánok Nektek békés és áldott Karácsonyi Ünnepeket!
Bokor Gábor
bidzsi1 Creative Commons License 2005.12.21 0 0 5
Találkozás a 2. korcsoportosoknak 8 00 az Újpest Városközpont metrómegállónál, a 4. korcsoport, ugyanitt, 13 oo-kor