Keresés

Részletes keresés

sörhenger7 Creative Commons License 2009.11.17 0 0 8480

Nagyon komoly csoport, ilyen 4-5 kapott gólokkal összejöhet! Úszó erődöt a kapunk elé!

asanya Creative Commons License 2009.11.16 0 0 8477
2008-ban is negyedik helyről lettünk bajnokok! Sőt, ha jól emlékszem Final Fourban is ott voltunk, és harmadikok lettünk, össze kell szokniuk a srácoknak, jó lesz ez, biztos vagyok benne!
nemo_d Creative Commons License 2009.11.15 0 0 8475
Nincs Tibikém! De valami nagyon nem klappol az biztos!

nemo_d Creative Commons License 2009.11.15 0 0 8470
Az eddigi "játékunkat" megfigyelve, minimális az esély ...
Előzmény: Törölt nick (8469)
vasas11 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 8468
Innen tovább kell jutni nincs mese! Mondjuk a Domino egy kicsit rosszabbul járt... csoda lenne, ha 3-nál több pontot össze tudnának kaparni.
Előzmény: Törölt nick (8467)
TZS Creative Commons License 2009.11.02 0 0 8464
A szövetségben hétfőn elkészítették a Theodora Magyar Kupa elődöntőinek párosítását. A "final four" a Szőnyi úton lesz, a két elődöntőt a Sportklub, a döntőt az RTL Klub közvetíti.

Theodora Magyar Kupa, elődöntők, 2009. november 21., szombat:

12.45 Vasas-Szeged (Sportklub)
14.15 Eger-Honvéd (Sportklub)

Döntő (a két elődöntő győztesének meccse):

2009. november 22., vasárnap, 12.15 (RTL Klub)

Mindhárom mérkőzésnek a BVSC Szőnyi úti uszodája ad otthont.

info: vlv.hu
sörhenger7 Creative Commons License 2009.10.31 0 0 8463

HAJRÁ VASAS! HAJRÁ ARANYKEZŰEK!

asanya Creative Commons License 2009.10.24 0 0 8462
Mert miért is ne lenne jó, hogy felújítják a Komit? :)
Előzmény: Igualdo Urzaiz (8460)
TZS Creative Commons License 2009.10.23 0 0 8461
Jobb, mint a Hajós.

Mert most viszont ott lesz a BVSC ellen.
Sziasztok!

A következő hazai meccset hol fogják játszani a Fiúk? A meccsről készült fotókat hol lehet megnézni, a fotós srác még a csinos hölgy nézőket is lefényképezte a nézőtéren?
Hajrá Vasas, csak így tovább!!
asanya Creative Commons License 2009.10.14 0 0 8457
Ma este ünnepélyesen elkezdődik a TEVA-VasasPlaket Szurkolói Oldal első Online közvetítése! 19:30-tól az OB1 1. fordulójában a Vasas az OSC-t fogadja, melyet ti "percről-percre" olvashattok!

Egyszóval 19:30:

sörhenger7 Creative Commons License 2009.10.08 0 0 8456

horváth csaba úr lerendezte Somát.

asanya Creative Commons License 2009.10.04 0 0 8455
Akit érdekel megnyitottuk a Vasas Vízilabda Szurkolói Oldal!
A regisztrált felhasználóknak videók a mai meccsről!!!!

Az egész honlap elérhető ITT!!!
sörhenger7 Creative Commons License 2009.10.03 0 0 8454

Ilyen paraméterekkel ha a félpályáról megtűzi a medicinlabdát akkor vissza kell varrni a cerberus leszakadt karját!Már most vegyenek fel az illetékesek egy háló stoppoló szakmunkást! Lesz dolga bőven.

Előzmény: asanya (8449)
asanya Creative Commons License 2009.10.03 0 0 8453
Holnap mindenki a Komiba!!!

TEVA-VasasPlaket-Pécs 18:00 negyedöntő visszavágó!!

HAJRÁ VASAS!!!
kiskun968 Creative Commons License 2009.09.30 0 0 8452
Már megint a fránya bírók miatt...
Most már tudom, hogy a bírók ejtették ki a zöldeket abból a bivalyerős MK csoportból)))

peterszky válasz | megnéz | könyvjelző 2009.09.30 19:02:30 Creative Commons License (408918)
Póló:

Ma beszélgettem egy hosszabbat az MK szereplésünkről, ami egy kicsit más fénybe helyezi a kiesésünket. Előre is leszögezném, hogy nem szeretném felmenteni a csapatot! De azért emellett ne menjünk el szó nélkül.

Tehát:
1. Mi játszottuk le először a Hódmezővásárhely mérkőzést, így az ellenfelek már tudták, hogy mennyit kell lőni nekik, ami nem is volt gond.
2. Szolnok meccs: visszatérő bíró (akit eltiltottak az OBI-es mérkőzésektől, de most reaktiváltak). A román játékosunk 4 perces kiállítása! 4 éve, ismétlem 4 éve nem hoztak ilyen ítéletet a magyar vízilabda mérkőzésen! Automatikus, 3 meccses eltiltás is a következményei között. (egyáltalán nem ért annyit a szabálytalanság).
3. Szeged meccs, mint láttátok, sok kiállítás. A végére elfogyott a csapat, a vízben volt egy bekk, a többiek szélsők voltak.

Szóval azért így nehéz dolgunk volt.
asanya Creative Commons License 2009.09.28 0 0 8451
Ernyei és Rusz... hát róluk nem sokat tudok, Rusz szélső, átlövő Ernyei meg center, ha minden igaz