Ez a végén elég kemény volt. Két piros lap után a másik oldalon vissza sem nézni és semmit nem adni. Elképesztő hiba.

Gojira Creative Commons License 2024.05.12 0 0 13202

Miért drukkolnak ezek a szerencsétlenek a románoknak?

ducikenyér Creative Commons License 2024.05.12 0 0 13201

Megnézve Háfra statját, a legutóbbi mérkőzéseken tényleg játszott 15-20 percet és lőtt 2-3 gólt mindig.

Mondjuk ezek a csapatok a Bundesligában MTK-Kisvárda szintűek.

Mérvadó akkor lehetne, ha szórna nekik 5-6 gólt 20 perc alatt, akkor máris több játéklehetőséget kapna. Vagy játsszon a Metz ellen 15 percet és ellenük szerezzen 2 gólt.

mislenyi Creative Commons License 2024.05.12 0 0 13200

Ja, Ludwigsburg.

Ott Stuttgart környékén az egész aglomeráció össze épült. A bátyámék Fellbachban laknak, az utcán a villamos sín egyik oldala Stuttgart, a másik Fellbach.

Így van Ludwigsburg is, a csarnok is ott van.

Előzmény: hatosfalat (13195)
hatosfalat Creative Commons License 2024.05.12 -1 0 13199

Nestakert januárban jelentette be a Bietigheim, gondolom valamikor a vb idején fixálhatták a szerződést, amikor Háfra még ott sem volt, viszont Dulfer távozása már kész tény volt. Ha nem számítanának rá jövőre, akkor nem játszatna mostanában az edzőjük.

Előzmény: Bamberg58 (13198)
Bamberg58 Creative Commons License 2024.05.12 -11 0 13198

Jövőre szerződése van a németekkel,

Miért célozna bárki erre?

Hol élsz? Az Antarktiszon? Azért mer esélyes...

Volt szerződése a Podgoricával, félév és télak, van és volt a Gyørrel is...

Ez teljesen evidens kérdés, talán az ő helyére is jön Nestaker mert eddig sok hasznát nem vették.

Előzmény: hatosfalat (13197)
hatosfalat Creative Commons License 2024.05.12 -1 1 13197

Jövőre szerződése van a németekkel, távozik Dulfer és Inger Smits, az elmúlt öt meccsen meg elkezdte az edző valamivel többet játszatni. És bár láthatóan még nagyon hiányzik neki a játékidő, de sztem nem lóg ki lefelé a bajnokikon. Semmi arra utaló nincs, hogy ne maradna ott. És nagyon remélem nem is akar hazajönni.

Előzmény: Bamberg58 (13196)
Bamberg58 Creative Commons License 2024.05.12 -11 0 13196

Arra célzott, hogy jövőre erősen kérdéses Hárfa és a Bietigheim.
Padon itthon is tud ülni.

hatosfalat Creative Commons License 2024.05.12 0 0 13195

Bietigheim. Igaz jövőre ha jól rémlik már nem Bietigheimnek fogják őket hívni.

Előzmény: mislenyi (13193)
Azosztigen12 Creative Commons License 2024.05.12 0 0 13194

Az Esbjerg 11 góllal győzött az Ikast ellen az első meccsen.Reistad és Mörk nem játszottak,de nevezve voltak, úgyhogy nem tudom mennyire igazak Mörk sérüléséről a hírek. A Győrnek ez az utolsó lehetőség, hogy mentse valamelyest a szezont,de így nagy falatnak tűnik Esbjerg-Metz egymás után...

mislenyi Creative Commons License 2024.05.12 0 0 13193

"jövőre Háfra csapattársa lesz",

Hol?

Előzmény: Tonio 2.0 (13191)
Bamberg58 Creative Commons License 2024.05.12 -11 0 13192

Nem hinném, hogy Háfra kitölti a 1.5 évet.
Jó lesz neki is a Budaörs, ha ingyé van.;-))

Tonio 2.0 Creative Commons License 2024.05.12 0 0 13191

Tegnap késő este megnéztem a második félidőt, a végjátékot elszúrta a Nantes, addig úgy nézett ki, lemenedzselik.

+2 volt nekik a végén is, de kaptak egy hetes + 2 percet, plusz egy üres kapus gólt, aztán még lett volna idejük, de megint eladták a labdát.

Azért az EL-ben a norvég második vonal tüsténkedik, az egyik oldalon Fauske, a másikon Obaidli és Nestaker (jövőre Háfra csapattársa lesz, ami nem sok jóval kecsegtet).

Nyilván szubjektív lista, amit csináltam a BL játékosokról, de 10 norvég volt benne, és azért az EL-ben sem rosszak. Az EL legjobb játékosai be sem férnek (egyelőre) a norvég válogatottba.

Az olimpia után azért lesznek kiöregedők, akik helyett akár bekerülhetnek.

Előzmény: lunanoctis (13190)
lunanoctis Creative Commons License 2024.05.11 0 0 13190

25-21-ről bírták elbukni 27-28-cal, úgy, hogy az összefoglaló alapján a Storhamar üres kapus gólt lőtt fél perccel a vége előtt és 1-0 után akkor vezettek legközelebb...

Előzmény: Tonio 2.0 (13189)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2024.05.11 0 0 13189

Nem tudom, de tavaly is leolvadtak a Dortmund ellen, a 8 között.

Helle Thomsen csodákra képes... (Túlértékelt edző, szerintem.)

Előzmény: lunanoctis (13188)
lunanoctis Creative Commons License 2024.05.11 0 0 13188

Úristen, azt hogy csinálták? Szünetben halál lazán kimentem vadszőlőt vágni, mondván, a Nantes uralja az eseményeket.

Előzmény: Tonio 2.0 (13187)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2024.05.11 0 0 13187

Ha valaki nézte (én nem), Gloria Bistrita-Storhamar döntő lesz az EL-ben.

A Nantes tehát csak a bronzért mehet.

lunanoctis Creative Commons License 2024.05.09 -1 0 13186

Ha a fejlődési görbét veszem: Szilágyi Zoltán.

Ha az összteljesítményt, akkor Vestergård, mert ő játszhat a csapatával a Final Fourban. Ha a Fradi is bejutott volna, bajban lettem volna.

Előzmény: Tonio 2.0 (13183)
lunanoctis Creative Commons License 2024.05.09 0 0 13185

Beálló: Bouktit (ezen a színvonalon értelmezhető csere nélkül eljutni egy csapattal a Final Fourra brutális, MVP kategóriás teljesítmény, remélem, az olimpiáig nem sérül meg)

Védő: Bakkerud (megj.: Haugstedet nem láttam játszani, Arntzent sem igazán gyakran)

Gojira Creative Commons License 2024.05.09 0 0 13182

Bouktit (bár láttam nagyon rossz meccsét is), védőt nem tudok választani.

Bamberg58 Creative Commons License 2024.05.08 -11 1 13179

. Bár a magyar kézilabda szempontjából inkább árt mint használ a hazai rendezés (eltereli a figyelmet az itthoni problémákról, mert a sok külföldi sztár itt Budapesten remek PR-esemény ....az MKSz-nek).

Ez így van, ezt én is írhattam volna!;-))

Még azt is simán elnézik, hogy a Gyør a teljes up nevelését lenullázta, plusz azokat a magyarokat is akit odacsábított, talán Lukács kivételével.

Bezzeg a Siófokot beszántották, pedig a koncepció semmiben nem különbözött.

Most hogy mindkét csapatunk, nem kis szerencsével kijutott az olimpiára, jön a hozsannázás, bár az alapok ingoványra épülnek, s a jövő nem bíztató.

Előzmény: RnD (13178)
RnD Creative Commons License 2024.05.08 -2 3 13178

Most h a Fradi is hirtelen BL-döntőre esélyes kerettel tud majd kiállni, szerintem egyértelmű h még néhány évig nem eresztjük el a Final Four-t. Bár a magyar kézilabda szempontjából inkább árt mint használ a hazai rendezés (eltereli a figyelmet az itthoni problémákról, mert a sok külföldi sztár itt Budapesten remek PR-esemény ....az MKSz-nek).