Keresés

Részletes keresés

Veszpremi Creative Commons License 2024.02.02 0 0 3282

Az eremenyek app-an a valójában 13 órakor kezdődő páros 15-re van kiírva, Marozsán, Valkusz a Krawietz, Puetz páros ellen. Ez egy piszok jó ellenfél világ szinten is.

Veszpremi Creative Commons License 2024.02.02 0 2 3281

Szép volt Marci! Ez férfi munka volt, igazi DK meccsen. Hajrá Magyarország holnap is!

Az összeállításon el kell gondolkodni.

Előzmény: MrMundr. (3280)
MrMundr. Creative Commons License 2024.02.02 0 0 3280

Így kell kaparni egy DK meccsen, ha Fábi képtelen erre akkor ne álljon ki holnap. Ezt nem gondoltam volna, hogy kettőben be tudja húzni.

MrMundr. Creative Commons License 2024.02.02 0 0 3279

bp-t hárítva megvan a szett, eddig Marci élesebb, de mostanában jó kezdés után hajlamos visszaesni, Struffnak van hova javulnia, de reménykedjünk

Veszpremi Creative Commons License 2024.02.02 0 1 3278

1:0.

Ez egy élesebb meccs. magasabb a színvonal.

Előzmény: MrMundr. (3277)
MrMundr. Creative Commons License 2024.02.02 0 0 3277

na most koncentrált volt végre, 5-3, odafigyelni

MrMundr. Creative Commons License 2024.02.02 -1 0 3276

Marci is szórakozik

3:2 40-15-je van 2bp, struff nem ver be 1. Szervát, hosszabb labdamenetek és nem tudja megcsinálni. luxus, ilyen nem sok lesz a meccsen

Veszpremi Creative Commons License 2024.02.02 0 0 3275

Sajnos ez nem egy igazi DK virtus volt. Nehéz lesz innen, mert jó a párosuk is.

Marcitól most plusz kell.

Előzmény: MrMundr. (3274)
MrMundr. Creative Commons License 2024.02.02 0 0 3274

hazai pályán ilyen tutyimutyin játszani, pár perc ökölrázást és jó hozzáállást leszámítva. a német sokkal tüzesebb volt. elgondolkoznék a cserén. lassú, balerina tenisz ez a DK-hoz.

Veszpremi Creative Commons License 2024.02.02 0 0 3273

Szörnyű játékkal 0:1.

MrMundr. Creative Commons License 2024.02.02 0 0 3272

40-0-ről van BP-ja, de világgá üt defenzívkedés után egy könnyű labdát, így nem lesz meg. de remélem eltemetem és feltámad

MrMundr. Creative Commons License 2024.02.02 0 0 3271

az a baj a labdákról is lekésik, nem tudom a betegség miatt-e, de akkor ha így megy tovább, be kell dobni Valkuszékat a folytatásban. De jó lenne ha Köves lenne még az edző és nem fúrja ki Marcselló, pároshoz baromira kellene a szakértelme.

Előzmény: Veszpremi (3270)
Veszpremi Creative Commons License 2024.02.02 0 0 3270

Ez meglepően nagy betli eddig. Zavarja a balkezes. Valamit ki kell találni, mert a német nagyon él.

MrMundr. Creative Commons License 2024.02.02 0 0 3269

eddig pocsék Fábi, jó lenne ha kicsit feltüzelné magát, mégha nem is tartozik az erős skilljei közé a testbeszéd

Veszpremi Creative Commons License 2024.02.02 0 0 3264

Az már beteges. Próbálnám megfejteni az okát. Vagy az ellenfél idegesítése, figyelmének elvétele, vagy az időnyerés a pihenésre lehet a célja. Mert nem hinném, hogy attól jobb a szervája, hogy sokat pattogtat.

Előzmény: kígyóbőr_cipellő (3263)
kígyóbőr_cipellő Creative Commons License 2024.02.02 0 0 3263

Nem is sok.

Gyoko, ha szorul a kapca a szokásos 25-28 helyett 50-en felül tud...

Akár! :)

Egyébként szerintem ez Zverev nélkül érdekesebb derbi lesz. Zverev húszszoros labdapattogtatása nekem nem hiányzik. Szoktam néha számolni, volt olyan, hogy második szervát is beleértve 29-et pattogtatott.

Előzmény: MrMundr. (3258)
MrMundr. Creative Commons License 2024.01.31 0 0 3258

igen, ő nyeri mindkettőt:) Fucső a kérdés

Előzmény: Veszpremi (3257)
Veszpremi Creative Commons License 2024.01.31 0 0 3257

De hát az első számú teniszezőnk már Fábi.

Előzmény: MrMundr. (3256)
MrMundr. Creative Commons License 2024.01.31 0 1 3256

Zverev nem jön Tatabányára, így ez egy ki-ki meccs lehet. Sfruffot és Köpfert azért el lehet kapni hazai pályán ha Fucsó fel tudja idéznii régi DK-s énjét

Veszpremi Creative Commons License 2024.01.25 0 0 3255

Sajnos Zsoborunk simán kikapott a hátrébb sorolt, de tapasztaltabb Dzumhurtól. Pedig utána verhető ellenfelet kapott volna.

attailor2 Creative Commons License 2024.01.25 0 0 3254

Igen, de ott bucira verte őket Bopánna + Ebden, döntő játszma thai brékben 10-7-re!

Előzmény: Veszpremi (3253)