PotterHarry Creative Commons License 2021.08.13 0 0 1481

33 - 25!!!!!!!!!!!

SZÉP VOLT CSAJOK!!!

PotterHarry Creative Commons License 2021.08.13 0 0 1480

A végére megérkezett a henger... :D És kellett a becserélt , friss Kovalcsik is. Gólokat lőtt, hetest harcolt ki.

RnD Creative Commons License 2021.08.13 -1 2 1479

28-23 55'42"

TO nálunk.

RnD Creative Commons License 2021.08.13 -1 2 1478

Már teljesen kifújtak a dánok, de amit mi elöl mostanában művelünk....azzal visszahoztuk őket a meccsbe.

Kapusunk meg csínba indít előre a bal sarokba....amikor meg kellene becsülnünk a labdát....grrrrrr

hatosfalat Creative Commons License 2021.08.13 0 1 1477

Nem tudom, hogy pont az elődöntőben kell nekünk egy új játékost folyamatosan pályán tartanunk? Úgy, hogy azóta alig jutunk helyzetig.

Taliga007 Creative Commons License 2021.08.13 0 0 1476

És mindkétszer a dánok legjobbját. Szép volt..

Előzmény: Fradista Utazó (1475)
Fradista Utazó Creative Commons License 2021.08.13 0 0 1475

Juhász egy dán támadásban két labdát sáncolt le :-)

Fradista Utazó Creative Commons License 2021.08.13 0 0 1474

16 perc alatt mindössze 3 gólt kaptunk. Az komoly változás.

Így még az is belefért, hogy csak 5-öt lőttünk.

RnD Creative Commons License 2021.08.13 0 2 1473

....most végre engedték a jv-k. Korábban háromszor-négyszer az utolsó ütem előtt visszafújták ezeket szabadra.

Előzmény: PotterHarry (1468)
PotterHarry Creative Commons License 2021.08.13 0 1 1472

Kata 4 / 3 ma. Az előzőért kár volt , de amúgy sokat melózik ma is.

Előzmény: RnD (1469)
Fradista Utazó Creative Commons License 2021.08.13 0 0 1471

Most Szabó Lili és Juhász Kata védekeznek rajta, azóta ritkán jut el oda, hogy bemutassa, milyen keze van.

RnD Creative Commons License 2021.08.13 0 1 1467

A dánoktól kiállítottak valakit. Juhász Kata a ziccert...a kapu fölé pattintja:S

HUN--DEN: 19-16 (félidő)

Mi kezdtük a meccset, rögtön előnybe is kerültünk, először egy-két, majd három-négy góllal (5-1, 6-2) Ezt az előnyt aztán tartani tudtuk, bár rögtön négyperces emberhátrányba kerültünk: kiállították  Juhász Katát, aztán amikor jött vissza még egyszer kiállították Juhász Katát (hátulról ellökte a beállót amikor visszaérkezett a falba). Azóta Szabó Lili van bent helyette.

A kiállításokat ahogy szoktuk általában kivédekezzük, egyedül a dánok langaléta ballövőjét nem tudjuk kivenni a játékból. Ő akkor lő gólt nyolc-kilenc méterről átlövésből amikor akar. Ezen kívül van még egy balkezes egy-egyező játékosuk, aki az elején lőtt két gólt mintha, de azóta kivettük a játékból.

Elöl általában igyekszünk, a jobbkettőben betörésből lőtt góljainkból legalább kettőt visszafújtak mondván belemenés (és Farkas Julcsi egyik gyors gólját is balkettőből).  Ez azért kicsit visszafogta a támadásaink lendületét. Simon Petra ügyesen egy-egyezik elöl, gólokat ló és az utsó percben ő harcolta ki azt a hetest is amivel visszaállítottuk a félidő végén a háromgólos különbséget.

A dánok nagyon tisztelnek minket, tíz-tizenkét méteren passzolgatnak, gyors játékot egyáltalán nem akarnak. Összjátékban nem mindig pontosak. A második félidőre szerintem elfáradnak majd, addig is ki kell tartani....!!!!

Lucijo Creative Commons License 2021.08.13 0 0 1463

Tisztára úgy tünt a 7-nél, hogy nem szabad lövőcselt csinálnia, mert akkor kifut az időből. Mondjuk 58 volt mikor odaált a 7-eshez.

Előzmény: RnD (1457)
Taliga007 Creative Commons License 2021.08.13 0 0 1462

Iszonyat jó keze van...

Előzmény: Fradista Utazó (1461)
Fradista Utazó Creative Commons License 2021.08.13 0 0 1461

Julie Scaglione, eddig is ő volt a dánok legjobbja, a korábbi meccseken. Mondjuk a neve olasz, a kinézete nagyon nem.

Előzmény: Taliga007 (1456)
Isthy1 Creative Commons License 2021.08.13 0 0 1460

Sőt a félidei feliratban nálunk az oroszok, a dánoknál meg a német gólszerzők vannak felsorolva :)

Előzmény: Fradista Utazó (1455)
hatosfalat Creative Commons License 2021.08.13 0 0 1459

Először nem működik a védekezésünk.

Ahogy a dánok fáradnak majd, sztem úgy fogjuk egyre könnyebben behúzni a meccset.

Isthy1 Creative Commons License 2021.08.13 0 1 1458

Ma gyengén muzsikál a csapat hátul, ezen a szünet után változtatni kellene, nehogy a dánok elhiggyék hogy van esélyük.

Előzmény: PotterHarry (1453)
RnD Creative Commons License 2021.08.13 -1 2 1457

..ez a végén a hetessel mi volt? Luca miért nem várta meg az időjelzőt h időntúli hetes legyen?:O

Taliga007 Creative Commons License 2021.08.13 0 1 1456

A dánoknál ki az a 4es szöszi, mert ha őt kikapcsolnánk, ez egy habkönnyű meccs lenne...

Fradista Utazó Creative Commons License 2021.08.13 0 1 1455

A védekezés gyakorlatilag egyáltalán nem működik, a meccs elején se, de amióta Juhász nincs pályán, szinte minden támadásból gólt kapunk. Ezt egyelőre jól ellensúlyozzuk elöl, de azért jó lenne kicsivel kevesebb gólt kapni.

Közben láttuk a közvetítésben, hogy Leuchter olyan jó, hogy a dánok góljait is ő lőtte ;-)