Keresés

Részletes keresés

zbigniew Creative Commons License 2017.01.07 0 0 1467

Négysánc összetett éremtáblázat (győzelmek szerint)

Ez a táblázat az eddigi Négysánc összetett győzelmeket mutatja, amit az adott nemzetek ugrói értek el.

Ez az összetett győzelmek eredeti országok szerinti rangsorolása:

Ez a táblázat ugyanaz, csak összevontam az azóta egyesített nemzeteket és érmeiket. Tehát:  NDK+NSZK+Németország: Németország néven, Szovjetúnió: Oroszország néven, míg Csehszlovákia: Csehország néven fut.

zbigniew Creative Commons License 2017.01.07 0 0 1466

Négysánc  összetett éremtáblázat (érmek szerint)

Ez a táblázat az eddigi Négysánc összetett érmeket mutatja, amit az adott nemzetek ugrói értek el.

Vk rajt ranglista

Andreas Kofler tegnap belépett a "300-asok" klubjába, mellyel így felkerült a top10-be! :)

zbigniew Creative Commons License 2016.12.31 0 0 1452

Nemzetek Kupája állása (Oberstdorf)

zbigniew Creative Commons License 2016.12.31 0 0 1451

Négysánc szakaszverseny pont ranglista

Tegnapi győzelmével Kraft 308 pontot szerzett, amivel - ha csak a Négysánc szakaszversenyeit nézzük - a második legmagasabb pontszám, a "rekordot" 4 éve továbbra is Jacobsen tartja mindössze 6 tizeddel. Egyébként ezeken a versenyeken 300 fölötti pontszámot eddig csupán heten értek el!

Eddigi legjobb Négysánc szereplések

Alább azok az eddigi legjobb Négysánc szereplések láthatók, melyeken az adott versenyző legalább 3-szor nyert a Négysánc szakasz versenyein, aztán összetettben vagy nyert vagy lecsúszott a győzelemről vagy még a dobogóra sem került föl, íme:

Alább azok a legjobb Négysánc szereplések láthatók, melyeken az adott versenyző úgy nyerte meg az összetettet, hogy mind a 4 alkalommal a dobogón végzett! Az elmúlt 64 Négysánc alatt mindössze 10 ilyen győztest találtam, közülük a norvég Björn Wirkola egyedül az, akinek ez 2-szer is sikerült!

Alább azok a legjobb Négysánc szereplések láthatók, melyeken az adott győztes úgy nyert Négysáncot, hogy egyetlen szakasz győzelmet sem szerzett! Összesen 8 ilyen ugró van. Sorrendet - úgy mint az összes táblázatnál - az összetett pontszámuk alapján vettem.

Végül ez egy olyan statisztika, melyben azok a versenyzők névsora látható, akik úgy nyertek Négysáncot, hogy az első 3 versenyt zsinórban megnyerték, viszont az utolsó, bischofshofeni állomáson nem sikerült nyerniük! Közülük egyedül csak Yukio Kasaya az, aki nem nyerte meg az összetettet, de csak azért, mert a japán Síszövetség hazarendelte (csapattársaival együtt) az utolsó állomás előtt, hogy a ('72-es sapporói) olimpiai kvalifikáción részt vehessen!

Az eddigi egyetlen Grand Slam győztes, azaz mind a 4 szakasz verseny győztese még mindig SVEN HANNAWALD!

zbigniew Creative Commons License 2016.12.29 0 0 1446

Az elmúlt évek Négysánc győztesei

Alább az elmúlt 4 év Négysánc szakasz győztesei, dobogósai valamint az összetett győztesek láthatók!