A félidőben 5 góllal vezetünk a BL döntőben.

Ryu nagyon hullámzo az a baj. Hatul nagyon hasznos, pl Reistadot tobbszor is lebirkózta, meg az utolso Brattset golnal is o adta a passzt. Aztán meg eladta a végén.

S. Alvarez Creative Commons License 5 napja -2 1 172247

Ez Ryura vonatkozott.

S. Alvarez Creative Commons License 5 napja -2 3 172246

De legalább ne fogná a fejét egy-egy hibája után, ezzel is nagyobb önbizalmat adva az ellenfélnek..

Pl Amorim csak mosolygott, ha volt is hiba..

noname8 Creative Commons License 5 napja -2 2 172245

Engem oszinten Hovden nem kápráztatott el idén. Nagyon sok betli meccse volt

Animadverte1111 Creative Commons License 5 napja -3 1 172244

Én azt vettem észre Rjunál, hogy durván 20 percig még tolerálhatóan játszik, majd elfárad és onnantól kezdve ön és csapatveszélyes lesz! Vagyis a meccs végi hajrá előtt el kell távolítani a pályáról. Addig tart a szavatossága.

S. Alvarez Creative Commons License 5 napja -2 2 172243

Erre utaltam tegnap meccs előtt.

Lukács túlizgulja, ha nagy a tét és lövi a sablon hosszú alsót.

Így megnyugtatóbb, ha Hovden van.

Előzmény: noname8 (172240)
estvan112 Creative Commons License 5 napja -1 2 172242

Ryunak van keresni valója a csapatban ? védekezésben még elmegy ,de támadásban nagyon ritka amikor nem csinál kárt !

Animadverte1111 Creative Commons License 5 napja -2 3 172241

Őfelsége, Stine Oftedal királynő👸🏼 utolsó tánca a végső dicsőségért! ✨⚡️

noname8 Creative Commons License 5 napja 0 3 172240

tegnap Amit leműveltünk jobbszélen, nemcsoda hogy visszajött Hovden.

Előzmény: Handball202 (172237)
Animadverte1111 Creative Commons License 5 napja -3 1 172239

A magyar bajnokságban is be kell vezetni a final4 rendszert, mert akkor nem egy rosszul sikerült meccs után lesz egy csapat bajnok, és ráadásul sokkal érdekesebb lesz.A magyar kupában már megtették, itt az idő, hogy a bajnokságban is így legyen. A final4 lesz az igazi rájátszás!

Mindenki örül és mindenki boldog lesz! A múltat felejtsük el és bízzuk rá a történészekre!

Előzmény: Gedeon, a liba (172236)
Animadverte1111 Creative Commons License 5 napja -1 1 172238

Kézilabdázásban mindig a védekezésen múlik a siker! A magyaroknak azt kell megtanulniuk és akkor a csúcsra juthatnak! A támadás eladja a jegyeket, de a védekezés nyeri a bajnokságot! Tegnap a Galaktikusok hihetetlen és lenyűgöző védelmet állítottak fel! Az akadémiákon egészen biztosan tananyag lesz! Imádom a jó védekezést!

Gedeon, a liba Creative Commons License 5 napja 0 2 172236

Az megvan, hogy az Audi Aréna első bajnoki címe playoff rendszerben, két győztes meccsig tartó párharcban dőlt el? Akkor az volt a baj, mert az alapszakasz az ETO-é volt és el is töröltették végül. Csak annyi történt, hogy se így, se úgy nem vagytok verhetetlenek, ez a sport szépsége.

Előzmény: Animadverte1111 (172203)
Animadverte1111 Creative Commons License 5 napja -2 1 172235

Zimankó hatalmasat fejlődött Győrben! A száz lépéssel a kaput megközelítő számmágustól az abszolút kulcsjátékossá váló világsztárig! Öröm volt közvetlenül nyomon követni az egyéni fejlődését. És ma megszerezheti az egyetlen hiányzó trófeáját! Az első európai klubtrófeáját a Siófokkal nyerte meg, míg a legnagyobbat a Galaktikusokkal fogja.

Kedvelem Válasz SzerkesztésJelentem

Animadverte1111 Creative Commons License 5 napja -2 3 172234
Animadverte1111 Creative Commons License 5 napja -2 1 172233
Animadverte1111 Creative Commons License 5 napja -4 4 172232

A kézilabda egy nagyon egyszerű játék, amit 14 ember játszik 60 percen keresztül és végül mindig a Galaktikusok nyernek!

Animadverte1111 Creative Commons License 5 napja -2 1 172231
noname8 Creative Commons License 5 napja 0 2 172230

kivancsi vagyok ma Toft mire lesz képes. Ha nem dobáljuk agyon a németek kapusát, magunk helyzeten segitunk csak

Animadverte1111 Creative Commons License 5 napja -2 1 172229
Előzmény: johnimagine (172227)
Animadverte1111 Creative Commons License 5 napja -2 2 172228

Sandra védése után Rju letérdelt imádkozni!

johnimagine Creative Commons License 5 napja 0 1 172227

Tudna segíteni valaki hogy hol lehet visszanézni a meccset, meg a mai döntőt majd, vagy letölteni valahonnan vagy valamelyik torrent oldalról?

Nekem sajna nincs Sport1 csatim :-(

Köszi a segítséget :-)

Animadverte1111 Creative Commons License 5 napja -2 5 172226

Sandra Toft, Sandra Toft kivédte, Sandra Toft kivédte! BL - döntős az ETO 24 - 23....Hát ha nem látom, nem hiszem el....

Animadverte1111 Creative Commons License 6 napja -2 2 172225

Könnyen lehet, hogy az Esbjerg újból a negyedik helyen végez, ami egy olyan negatív rekord lesz melyet sokáig nem fog megdönteni senki. Ugyanis, ha így lesz, akkor háromszor jutottak be a final4 - ba és még egyetlen meccset sem nyernek! Valamit nagyon tudnak a dánok!