24-n, este 7kor valahogy el kellene zavarnom a komplett családot. Még nem tudom, hogy hogy csinálom :-)

Snookereztem :) (azt néztem)

Előzmény: Befetető (40931)
Befetető Creative Commons License 2023.12.17 0 0 40931

Igazad van :)

Remélem nézted a tegnapi meccset, mert ott is le volt írva a hosszabbítás szabálya :)

Előzmény: BASEBALL_FAN (40930)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2023.12.17 0 0 40930

És van ez a topik olyanokkal akik értenek hozzá, és nem kell a kérdést egy jó hosszú cikkből kimazsoláznom, hanem egyszerüen megirták. :)

Előzmény: Befetető (40929)
Befetető Creative Commons License 2023.12.16 -1 0 40929

van google egész hasznos kis találmány :)

Előzmény: BASEBALL_FAN (40923)
NAR Creative Commons License 2023.12.16 0 0 40928

A fekete hétfő megint korán jött el, most LA-be. Azt nézem, hoy nem elég, hogy rosszul megy a csapatnak, de már 42 millió dollárral túllépik a jövő évi fizetési sapkát. Csak J.C. Jackson 20 millióval számít ebbe, aki már a Patriotsnál van. Innen szép nyerni...

BASEBALL_FAN Creative Commons License 2023.12.11 0 0 40927

és warr köszi, én ritkán nézem inkább 1 fajta érdekesség. (általába a vasárnapi 7 órásat szoktam, meg ha van kedvem időm, a hétközbeni ismétléseket)

Előzmény: NAR (40925)
NAR Creative Commons License 2023.12.11 0 0 40926

Azt számolgattam, hogy ha a szezon végén a Bengals és a Colts (és csak ők!) holtversenyben áll az AFC hetedik legjobb mérlegével, akkor a Bengals jut a rájátszásba. Ha a Broncos is azonos mérleggel áll, akkor lehet, hogy a Colts jut a rájátszásba, mert akkor a konferencián belüli mérlege jobb (lehet), mint a másik kettőé...

NAR Creative Commons License 2023.12.11 0 0 40925

Alapszakaszban ha az elsőként támadó csapat TD-t szerez, akkor vége. Ha nem szereznek pontot, hanem átadják a labdát a másik csapatnak (punt, sikertelen negyedik kísérlet, kihagyott mezőnygól, fumble, interception, stb.), akkor onnantól első pontszerzésig megy a meccs. Ha mezőnygólt szereznek, akkor a másik csapatnak vezethet egy támadást. Ha TD-t szereznek, akkor ők nyernek. Ha nem szereznek pontot, az elsőként támadó csapat nyer. Ha FG-t szereznek (döntetlen), akkor utána első pontszerzésig megy a meccs. Ha 10 perc után is döntetlen, akkor döntetlen a vége. Azt meg nem mondom, mi történik, ha az elsőként támadó csapat safety-t követ el - a szabály szerint ilyenkor a másik csapatnak is lehetne egy támadása, de mivel 2 pontos előnyben vannak, elég kitérdelniük azt a támadást...

warr Creative Commons License 2023.12.11 0 0 40924

Ugyanúgy pénzfeldobással döntik el, ki kezd.

Ha az elsőnek tánadó csapat touchdownt ér el, nyer. Ha nem, akkor megy tovább a hosszabbítás, de akkor már field goal is elég a győzelemhez.

BASEBALL_FAN Creative Commons License 2023.12.11 0 0 40923

Sziasztok a tegnap esti 7 órás meccs hosszabitásba torkollott, én nem igazán értettem mi történik, labdarúgáshoz szokott aggyal azt hittem végig megy a 10 perc stb, . Valaki elmondaná mi történik a hosszabitásba? köszi.

Bruschi85 Creative Commons License 2023.11.29 0 0 40922

Maka twitterről:

Bruschi85 Creative Commons License 2023.11.17 0 0 40921

GEdevil10 Creative Commons License 2023.11.16 0 0 40920

és megismétlem, nem tét nélküli meccsel hasonlitottam össze. Már évek óta felmerült több európai bajnokságban, hogy akár tétmeccset is el kellene vinni az USA-ba, Kínába vagy a Közel-Keletre.

Előzmény: NB2 (40918)
GEdevil10 Creative Commons License 2023.11.16 0 0 40919

Én nem állitottam, hogy rossz lenne a hangulat, hanem hogy a az ottani szurklóktól elvesznek egy hazai meccset.

NB2 Creative Commons License 2023.11.14 0 0 40918

egy tét nélküli Real meccs Kínában nem ugyanaz mint egy Real-Valencia :)

az itteni NFL meccsek is téttel bírnak és nincsen rajta rossz hangulat

Előzmény: GEdevil10 (40916)
NAR Creative Commons License 2023.11.13 0 0 40917

Ezt picit átgondoltam: az az offense, ami a liga két leggyengébb csapata ellett összesen 2 TD-t tud összehozni, az nem fogja megverni se a Buccaneers-t, se a Falcons-t, se a Raiders-t (a Texans-ról nem is beszélve). Szóval nem lesz ez hat győzelemnél több.

Előzmény: NAR (40914)
GEdevil10 Creative Commons License 2023.11.13 0 0 40916

Nem buli meccsről írtam, hanem bajnokiról, mivel ugye ez is az. Tétmeccs.  Miben látod a különbséget?

Előzmény: NB2 (40915)
NB2 Creative Commons License 2023.11.12 0 0 40915

Hát azért van különbség, ha egy buli meccset szerveznek ki Kínába, Amerikába vagy egy rendes bajnokit. Arról nem beszélve, hogy semennyivel nem volt rosszabb hangulat mint otthon, lévén Amerikában nincs is hangulat :)

Előzmény: GEdevil10 (40911)
NAR Creative Commons License 2023.11.12 0 0 40914

Nem iszom :-) Sikerült a draft-pozíciót rontani. Bár igazán az a durva, hogy olyan gyenge a Colts sorsolása, hogy 9-10 győzelem is lehet a végére.

Előzmény: csicsau (40912)
Bruschi85 Creative Commons License 2023.11.12 0 0 40913
csicsau Creative Commons License 2023.11.12 0 0 40912

Mázlista vagy. Ha nézted a Kolc-Pecc meccset, akkor legalább most elihatod a jegy árát. Sokkal jobban jársz.

Előzmény: NAR (40910)
GEdevil10 Creative Commons License 2023.11.11 0 0 40911

Én tudatosan nem is próbáltam jegyet szerezni, nem szeretem, hogy átszerveznek Európába meccseket. Ez olyan nekem, mintha a Schalke vagy a Fradi Kínában játszana bajnoki meccset.

Előzmény: NB2 (40909)
NAR Creative Commons License 2023.11.11 0 0 40910

Kb. milliomodik voltam a sorban, amikor jegyet lehetett venni...

NB2 Creative Commons License 2023.11.11 0 0 40909

Valakinek összejött Frankfurt? Van itt Miamis, Indys, Patses.

NAR Creative Commons License 2023.11.01 0 0 40908

McDaniels-t már a második helyről rúgják ki, miután kiutálta a franchise QB-t... Mehet vissza a Patriotshoz?