hahaha

Előzmény: RnD (23682)
RnD Creative Commons License 2024.02.23 -3 4 23686

Ettől a meccstől néhány váci szurkoló úgy be van stresszelve h nem igaz.

Ehhez képest múlt héten Budaörsön (mégcsak nem is hazai pályán) a tartalékos MTK gond nélkül verte őket. Már a 38. percben megvolt a "tízközte" (14-24), aztán az utolsó negyedórára lehozták a pályáról Farkas Johannát, akkor vissza tudott jönni a Budaörs mínusz hatra.

Persze ettől még magára találhat a csapat, de a Vác játékerőben jobb mint az MTK, ezért elvárható a Budaörs ellen a magabiztos győzelem. Pláne Vácon.

AlterEgon77 Creative Commons License 2024.02.21 0 2 23685

Talán a tavasz legfontosabb meccse következik. Ha nyerünk, szinte már a zsebünkben az 5. hely (persze azért a játékosok ne így gondolkozzanak!), ha kikapunk, akkor sincs még minden veszve, de jelentősen megnehezedne a dolgunk.

26m 8Gy 3D 15V 635-728 19 pont – 11. hely

2023. januárban: Vác-Budaörs 26-20 (15-11)

2023. májusban: Budaörs-Vác 24-31 (11-16)

2023/2024:

16m 7Gy  1D  8V  451-479   15 pont6. hely

2023. szeptemberben: Budaörs-Vác 29-24 (16-17)

Góllövőlista:

8. Szekerczés Luca (66), 20. Debreczeni-Klivinyi Kinga (57), 47. Pálos-Bognár Barbara (45)

Kiállítások: 82 perc      Hetesek: 68/58 (85 %)

Vezetőedző: Buday Dániel (EHF-mesteredző)

Vác-MTK           32-29

2. Kuczora Csenge (101), 33. Marincsák Nikolett (49), 41. Csíkos Luca (46)

Kiállítások: 64 perc         Hetesek: 44/39 (89 %)

Vezetőedző: Herbert Gábor

Bár nagyon sok van még hátra, de szezonzáró ötödik helyünknek alaposan megágyazhatunk pénteken!

Igen jó erőkből álló, több nagyon rutinos játékossal rendelkező ellenfél érkezik, tán legközvetlenebb vetélytársunk az ötödik helyért

Keretükben egy korábbi kedves játékosunk, Debreczeni-Klivinyi Kinga található

Őszi meccsünk előtt, idegenben verték az MTK-t, múlt szombaton otthon 31-25-re kikaptak tőlük!

Úgy gondolom, a TOP-4 utáni „táborban” igazi rangadó következik!

Szerintem, szeretett lányaink át fogják érezni ennek jelentőségét, így telt házas, zengő-zúgó támogatásnál, küzdelmes meccsen, legalább 2-3 góllal nyerni fogunk!

Mindent bele, csajok!

Aki teheti, JÖJJÖN-JÖJJÖN-JÖJJÖN és SZURKOLJON-SZURKOLJON-SZURKOLJON !!!

Minden fronton, HAJRÁ VÁC!

RnD Creative Commons License 2024.02.19 -1 3 23683

"...Nem hiszem, Bordással megoldódnak a szezon hátralévő részében is akár beállós gondjaink....."

Tegnap a Storhamar ellen azért  összehozott 4/4-et + egy hetest.

Előzmény: ZLajos (23678)
RnD Creative Commons License 2024.02.19 -3 3 23682

"...Védekezésünk döntő többségben hasonlít az elmúlt évek(!) Vácra jellemző, érthetetlen védekezési stratégiát követő sémára, amely már néhány, nem váci kötődésű szakember figyelmét is felkeltette...."

Ez egy városi legenda. Mármint ha arról van szó h Vácon védekezésben mindenki egymaga kell h levédekezze az emberét.

Direkt néztem az utóbbi két EL-meccset, mindkettőről bőven lehet hozni példákat arra h a védők besegítenek egymásnak védekezésben. A széleken például állandóan ezt teszik. De középen sem ritka.

RnD Creative Commons License 2024.02.19 -1 4 23681

Vác—Storhamar: 24-30 (végeredmény)

A szünet után a Storhamar az első támadást balszélre játszotta ki, Bánfai Kíra ki is rontott az asszisztot adó ballövőre, ezalatt persze a szélső üresen maradt, megkapta a labdát a sarokban, bevetődött vele.....gólt lőtt. Nálunk Csíkos Luca válaszolt erre: középen kilenc méterről talált be, a kilépő védő mellett elhajlásból/ellökésből (mert faultolták is közben) [14-16 32. perc] Bordás kiharcolt egy hetest (Kuczora asszisztból) majd Kuczora mezőnyből is eredményes volt, középen kilenc méterről lendületből bombázott a kapuba (16-17 35. perc) És nem kellett sokáig várni az egyenlítő gólra sem, Csíkos Luca felkanyarodás után j3 8 méterről nem annyira felugrásból inkább 'előreugrásból' vette be a kaput (17-17 37. perc)

Nem sokáig örülhettünk: Obaidli, a norvégok irányítója középen elment a kilépő Kovalcsik Jázmin mellett és a vonalról nem hibázott. A másik oldalon Csíkos Luca baloldalról betörésből a kapust találta el, majd Bánfai Kíra indult be, nem is akárhogyan..... Az ellenfél megint balszélre akarta kijátszani az akciót  – ahogy a szünet után az első támadásnál is – de Kíra ezt már nem engedhette: most korábban indult el az asszisztot adó Svele felé és még a levegőben orrba vágta de nagyon..... A jv-k nem vettek észre semmit, a balszélre szánt passzt ezzel a faulttal Kíra meghiúsította, mi támadhattunk, Svele a földön elterülve zokogott, mozdulni sem tudott szegény…… Ápolni kellett, utána levitték a pályáról és aztán már nem is jött vissza.

Kuczora elöl egy átemelős csel végén Bordást hozta helyzetbe, méghozzá egy b3 hat méterről b2 hat méterre adott pontos passzal, gól is lett belőle (18-18) Győri Alexa már a harmadik beállós ziccert védte öt percen belül, ezért hamar át tudtuk venni a vezetést: Csíkos Luca j3 kilenc méteren a kilépő védő mellett elhajolva és előre ugorva volt eredményes és máris nálunk volt az előny (19-18 40. perc)

Túl sokáig most sem örülhettünk: a norvégok minden lében kanál irányítója – ha norvég lennék inkább úgy mondanám ’mindenhonnét gólokat lövő irányítója’ – Anniken Obaidli jobboldalon megkerülte b2 védőnket kívülről és némileg kiszorított helyzetből betalált (19-19) Nem sokkal később Csíkos Lucát kiállították: a beállót védekezte le, talán túl intenzíven (OK, húzta a mezét, de csak elölről, mert szemben voltak egymással…..) Ráadásul hetest is befújtak mert Luca a hatos mögött állt…

A hetesből gól lett, de mi sem maradtunk adósak: Kuczora adta át egy nála magasabb védő fölött a labdát j3 a hatosra Bordásnak, aki onnét aztán a hálóba vágta…… (20-20 43. perc) Utána viszont Bordás elfeledkezett védekezni a norvég beállón és ezt a ziccert most Győri sem tudta védeni, ezzel megint átkerült az előny az ellenfélhez (20-21).

A kiállítás miatt Csíkos  Luca helyett becserélt Marincsák baloldalon betörésből klassz gólt lőtt (21-21 45. perc) Aztán ’megettünk’ egy norvég figurát: Ellertsen letámadta b2 védőnket - Marincsák Nikit - elvitte őt középre, Kovalcsik Jázmin felzárt mellé, így a norvég játékost meg tudtuk állítani a hatoson. Igen ám, de közben a minden lében kanál Obaidli elfutott mögöttük keresztbe kilenc méteren, egy hátrapasszból megkapta a labdát Ellertsentől, jobboldalon - ahol b2 védőnk már nem volt csak Csire szélen -  bátran befordult és j2 hét méterről teljesen tisztán lőhetett kapura…ez volt Obaidli negyedik gólja ebben a félidőben (21-22 45. perc).

De még nem veszett el semmi… Ballai Bori jobboldalon kiszorított helyzetből betörésből szuper gólt lőtt és újra visszajöttünk döntetlenre (22-22). Sőt, át is vehettük volna a vezetést, de Csire Fanni középről a vonalról a százszázalékos ziccert – Kuczorától kapta a passzt - a kapusba vágta. Ebből aztán indulni tudtak a norvégok és nem mi hanem ők kerültek előnybe (22-23 47. perc). És aztán elöl még egyszer eladták nekünk ugyanazt: Ellertsen megint elvitte középre a b2 védőt, mögötte megint elrohant keresztbe Obaidli, befordult és b2 védőnk hűlt helyéről ismét betalált (igaz most Kuczora középről azért majdnem fel tudott zárni elé, de csak majdnem….) [22-24  48. perc]

Herbert Gábor időt kért és szóvá tette ezt, meg mondott mindenféle mást is. Ezután sikertelen támadások következtek mindkét oldalon, nálunk például Ballai Bori a hatosról ahelyett h kapura lőtt volna, leadta a labdát jóval gyengébb helyzetbe szélre Bánfai Kírának…de miért? Marincsák Niki betalált az egyik középső védő mellett lendületből hét méterről (23-24 51. perc) Löfqvist, a norvég beálló ziccerből kapufára lőtte a labdát majd Marincsák elrontott egy hosszú passzt középről balszélre. Guro Nestaker viszont kilenc méterről átlövésből váratlanul a kapuba talált (itt a védőink nem léptek ki, szerintem nem számítottak ilyesmire, mert ismerjük be, Nestaker amúgy nem az átlövések mestere) [23-25 52. perc]

Ekkor történt h Marincsák Niki elöl balszélről  a védő mellett bevetődött és fejbe lőtte a norvég kapust…persze rögtön kiállították. Öt-a-hat ellen kaptunk egy gólt beállóból, sőt majdnem kettőt, de a másodikat az utolsó nyolc percre becserélt Bukovszky bravúrral védte.. Öt perccel a vége előtt aztán – nincs veszteni valónk – átálltunk elöl 7-a-6-ra: Csire balszélről rögtön kihagyott még egy helyzetet (ránézésre még azt sem lehet eldönteni h lőni vagy ejteni akart-e…..furcsa hibrid lövés lett helyette, amit a kapus könnyedén védett).

Kovalcsik Jázmint egy látványos faultért kiállították, Obaidli belőtte a hetest, négy góllal mentek a norvégok (23-27 56. perc) És ezzel össze is omlott a játékunk, az utolsó perceket kínlódás volt nézni. Csíkos Luca elhagyta a labdát, Obaidli felkapta és üreskapus egészpályás gólt lőtt (23-28)

Majd lőtt még egy ilyet, most félpályáról (itt Bordás keresztpasszát szerezte meg előtte…) [23-29].

Elérkezett a mérkőzés utolsó perce: Marincsák balról nagy lendületet vett, felkanyarodott középre és b3 kilenc méterről a kapuba vágta a labdát. Hamar jött a válasz: a norvégok balszélről voltak eredményesek. Maradt még kicsit több mint tíz másodpercünk, ezt a támadást mi is szélre játszottuk ki, Bánfai Kíra gólt lőtt de vonalra lépett....ennyi.

Az 53. perc elején még bőven meccsben voltunk, két góllal ment mindössze a Storhamar (23-25)

Aztán az utolsó nyolc percet 5-1-re elvesztettük. Amint kiderült h nincs már esélyünk pontot szerezni – azaz amikor először három gól lett a különbség a végjátékban (23-26 54. perc) - a lelkesedésünk és a motivációnk egy csapásra eltűnt. Volt-nincs… ezt kínos volt látni. Ilyen hamar azért nem szabad feladni. Egy jó huszonöt perc után öt perc szégyen. Ez volt a Storhamar elleni meccs, a szezon utolsó EL-meccse Vácon.

RnD Creative Commons License 2024.02.19 -1 3 23680

OK, de ha valakinek látványosan nem megy a játék akkor mégis célszerű lenne a poszttársát becserélni.

Előzmény: Bódog65 (23677)
ZLajos Creative Commons License 2024.02.19 0 0 23679

Kellemes csalódás helyett inkább kellemes meglepetés...

ZLajos Creative Commons License 2024.02.19 0 0 23678

A sorsolást követően valószínűvé vált, hogy vajmi kevés esélyünk lesz a továbbjutásra, ugyanakkor a norvégiai meccset leszámítva a további 4 meccsen több lehetőségünk volt a kedvezőbb eredmény elérésére. Fanny sérülése alapvetően nehezítette a csodához vezető utunkat. Bebizonyosodott, Bordás Réka nem Helembai Fanny és nem is lesz az (egyedül Vova nem ismeri, nem ismerte fel ezt a tényt) Nem hiszem, Bordással megoldódnak a szezon hátralévő részében is akár beállós gondjaink.

És akkor a tegnapi meccsről. Bevallom, egy döntetlen körüli, szoros eredményre számítottam. Ez 22-22-ig igazolva is látszott, de sajnos ezt követően jött egy látványos összeomlás. A meccs egészét nézve egyedül a csoport küzdelmek gólkirályának, Kuczora Csengének klasszis játéka, 3 kapusunk közöl Győri Alexa néhány bravúros védése, valamint BB kellemes csalódást jelentő agilis, többnyire hasznos játéka emelhető ki. Védekezésünk döntő többségben hasonlít az elmúlt évek(!) Vácra jellemző, érthetetlen védekezési stratégiát követő sémára, amely már néhány, nem váci kötődésű szakember figyelmét is felkeltette. Ezen a találkozón látszott a törekvés a szélsők foglalkoztatására, csak éppen számomra érthetetlen módon miért a két gyengébb szélsővel kívántuk ezt megvalósítani? Such és Ballai A. pályára sem lépett a 60 perc során. Ha az a magyarázat, hogy így készülünk Börs ellen, kiváltképp érthetetlen.

Bódog65 Creative Commons License 2024.02.18 0 2 23677

Biztos vagyok benne, hogy nincs tiltólistán Anna. Csütörtökön ő játszott, nem is akárhogyan, pénteken majd ő fog játszani.

Azért az a mérkőzés sokkal fontosabb lesz, mint ez a tét nélküli mai meccs!

Előzmény: RnD (23674)
Bódog65 Creative Commons License 2024.02.18 0 0 23676

Azt nem tudom, a pénzügyi dolgokba nem látok bele! :)

Előzmény: DeepSpace (23672)
AlterEgon77 Creative Commons License 2024.02.18 -2 1 23675

Ez a mai meccs már jobban nézett ki, mint a legutóbbi: az igazi az lett volna, ha idegenben játszottunk volna így... Volt tartásunk, bár a végéért kár.

Ami viszont figyelemre méltó: a gólok háromnegyedét (!) olyan játékosok szerezték, akik eligazolnak... Nagyon remélem, hogy az újonnan érkezettek beváltják majd a hozzájuk fűzött reményeket. Kuczora támadásban megint nagyot alkotott. Az átemelős csele utánm a passz Bordásnak: nos, az világklasszis megmozduás volt.

RnD Creative Commons License 2024.02.18 -4 5 23674

Marincsák Niki már nem junior korú, van éppen elég rutinja a felnőtt NBI-ben. Meg lehetne oldani hogyha balról - mégcsak nem is szélről - ziccerből lő kapura akkor NE LŐJE FEJBE az ellenfél kapusát.....? Vagy ez túl nagy kérés.....?:O

Csire Fannit nem veszem elő, bár az összes helyzetét kihagyta. (Viszont eddig alig volt pályán, ezért ezt én a meccshiánynak tudom be....) Viszont van egy edző is. Nem lehetett volna Csire helyett időben - azaz korábban -  becserélni Ballai Annát? Vagy Ballai Anna már tiltólistán van.....?

Két kérdés a mai Vác-Storhamar meccs után......

RnD Creative Commons License 2024.02.18 -3 3 23673

Vác--Storhamar: 13-15 (félidő)

Tét  nélküli meccs és ez az első negyedórában mindkét csapaton látszott: a Storhamar messze nem kezdett olyan tempóban mint az odavágón és a Vác még tovább lassította a játékot (bár Herbert Gábor a meccs előtt azt mondta h nem akarjuk a játékot lassítani...) Jobbkettőben ma is Kovács Ancsa kezdett, kétszer is kialakította a helyzetet, de aztán a labdát a kapusba lőtte. (Van egy olyan érzésem h középen vagy lövőkéz oldalon jobb lenne....) Igaz, aztán később egyszer jobbról is betalált.

Az első negyedórában Kuczora próbált életet vinni a meccsbe, lőtt is két gólt. Csíkos Luca viszont nagyon formán kívül van, a labda is kiesik a kezéből és ha összehoz egy helyzetet, gólt nem tud belőle lőni. Le is cseréltük Marincsákra, de ő ugyanúgy egy gólt tudott csak összehozni mint Luca.

A Vác védekezése - pláne középen - igen gyenge, visszarendeződés sem nagyon van. Vagyis hát TO után egy indításra visszafutottunk és azt le tudtuk venni. Az utolsó tíz percre azért valamennyire rendeztük a sorokat, jobbkettőbe ráadásul becseréltük Ballai Borit, aki most is kitett magéért és hamar lőtt három gólt.

Ezzel visszajöttünk mínusz 1-re (13-14) a norvégok kicsit megzavarodtak és most a félidő végén megint nyitott a meccs. Még ha tétje nincs is......

DeepSpace Creative Commons License 2024.02.18 0 4 23672

... köszönöm az MTK Budapest vezetőségének ...

Akkor ha jól olvasok a sorok között van az a pénz, hogy a Vác lemondjon Fruzsiról.

Előzmény: Bódog65 (23671)
Bódog65 Creative Commons License 2024.02.18 0 3 23671

MTK kereste meg a váciakat, hogy Fruzsit engedjék el már most, a váciak elengedték, én úgy gondolom, hogy jól döntöötek, hogy segítőkészek voltak a váci vezetők!
Ez jelent meg az MTK facebook oldalán:
"Mint arról korábban beszámoltunk, a 2024/25-ös szezonra a Praktiker-Vác csapatától érkezik hozzánk Ferenczy Fruzsina, ám az élet más forgatókönyvet írt. Hámori Konszuéla sérülése miatt Szabó Nina visszatért Debrecenbe, míg Koronczai Petra térdszalagszakadást szenvedett a Kisvárda elleni meccsen, így sürgősen megoldást kellett találnunk a játékosok pótlására. A Praktiker-Vác csapatával történt egyeztetésnek köszönhetően Ferenczy Fruzsinak nem kellett várnia a nyári csatlakozáshoz, már a héten a mieink segítségére lehet. Az átigazolási folyamatról szakosztályvezetőnk, Rutka Péter mesélt bővebben:

Szabó Nina távozásával és Koronczai Petra súlyos sérülésével kettővel kevesebben lettünk, szerettük volna megtalálni a legmegfelelőbb megoldást a hiányzók pótlására. A lehető legjobb döntés született meg, hiszen nagy öröm számunkra, hogy Ferenczy Fruzsina nemcsak nyártól, hanem már mostantól csatlakozhatott hozzánk. Köszönjük a Praktiker-Vác csapatának, hogy segítséget nyújtottak, és köszönöm az MTK Budapest vezetőségének, hogy lehetővé tette az új játékosunk leigazolását.Hajrá, Fruzsi, hajrá, MTK!
Január elején Szabó Kitti aláírt a Fehérvárhoz, tehát az MTK kettő hónapon belül három játékost veszített!

Előzmény: DeepSpace (23670)
DeepSpace Creative Commons License 2024.02.18 0 0 23670

Most már hivatalos is, hogy Ferenczy Fruzsi az MTK játékosa. Tegnap a Budaörs MTK meccsen már játszott is.

Ha jól veszem ki, akkor a Hámori sérülése miatti jétákos mozgás a Vácot érintette a végén hátrányosan? Előtte mindenki feltöltötte a keretét és a Vác van a sor végén. A Kovács, Ballai duónak így most már nincs "kegyelem", játszani kell, hozni egy stabil formát. :)

Előzmény: Bódog65 (23660)
AlterEgon77 Creative Commons License 2024.02.17 0 0 23669

Ez nagyon rossz hír...:(

Jobbulást neki!

Előzmény: Bódog65 (23667)
ZLajos Creative Commons License 2024.02.16 0 0 23668

Köszi az infót! Sajnálom Fannyt és mielőbbi gyógyulást kívánok!

Bódog65 Creative Commons License 2024.02.16 0 0 23667

A Praktiker-Vác facebook oldalán ez jelent meg Fannyról!
"Tyiskov-Helembai Fanny a Storhamar elleni idegenbeli Európa Liga mérkőzésen szenvedett térdsérülést. Az utóbbi hetekben minden lehetséges módszert kipróbált egészségügyi stábunk, hogy Fanny a szezon hátralévő részében játékra alkalmas állapotba kerüljön, azonban sajnos elkerülhetetlenné vált a műtéti beavatkozás, így csapatkapitányunk már nem léphet pályára a szezon hátralévő részében."

Előzmény: ZLajos (23665)
Bódog65 Creative Commons License 2024.02.16 0 0 23666

Pontosan nem tudom, de majd Timo1229 majd leírja, gondolom előbb vagy utóbb ír valamit a Ballai lányokról is neked!
Fannyra visszatérve, azt hallottam, hogy neki is talán a térdszalagjaival vannak gondjai, állítólag gyengék és nem bírják a terhelést.

ZLajos Creative Commons License 2024.02.16 -1 1 23665

" erre képesek és ez az igazi arcuk"

Csakhogy ittlétük döntő többségében ezt jól leplezték, sajnos.

Érkezésükkor még Boriban láttam Koni utódját, az elején még ez igazolódni is látszott, aztán... most meg néhány hete megint csak csipkedik magukat, ezért látom én is Egonhoz és Bódoghoz hasonlóan a dolgot.

"jönnek a labdák szélre" - sajnos ez max az utolsó, a Kisvárda elleni bajnokira igaz. Előtte többször szóvá tettük ennek hiányát, jó lenne, ha ebben korszakváltás lenne. Akár csak a beálló poszton.

Bódog65 írta, Fannyra valószínű műtét vár. Nem tudni, milyen a sérülése?

Előzmény: Timo1229 (23663)
AlterEgon77 Creative Commons License 2024.02.15 0 1 23664

Ballai Bori mentalitása most valóban remek volt, különösen védekezésben.

Timo1229 Creative Commons License 2024.02.15 -1 2 23663

Semmi köze a Ballai lányok távozásának a jelenleg mutatott játékukhoz! Ők igenis erre képesek és ez az igazi arcuk! Kapnak bizalmat, kellő játékidőt, jönnek a labdák szélre, jön az önbizalom,, ez ennyire egyszerű. Nem mellesleg mentalitásban és hozzáállásban magasan elöl járnak a csapatban, akár győzünk, akár veszítünk!

Bódog65 Creative Commons License 2024.02.15 0 0 23662

Időt kért Gábor, rendezte a sorokat!
Gyorsan lőttünk hármat, ők csak egyet!
Időt kért Józsa Krisztián is, de abból is mi jöttünk ki jobban!
Ott az 52. perc végén nagyjából el is döntöttük a meccset!

Előzmény: ZLajos (23661)
ZLajos Creative Commons License 2024.02.15 0 0 23661

Gyászosan alakult a 2. fi. első 17 perce, mindössze 3 gólt sikerült szereznünk, a vendéglátóknak 6-ot, ezzel ki is egyenlítettek 18-18-ra. Melegnek éreztem a pitét, de aztán összekapták magukat a lányok. Ebben az időszakban lőtte 3 gólját Luca (a "jövendőbelink", a túlsó térfélen meg a meccs elején kezdte a góltermelést, de rájöttünk az ellenszerre, így el is lőtte az összes puskaporát) és stabilizálódott a vezetésünk, nem kellett izgulnunk az utolsó percekben.

Bódog65 Creative Commons License 2024.02.15 0 0 23660

Ballai lányok, amióta tudják, hogy elmennek, azóta szárnyalnak!
Ferenczy Fruzsi ma nem volt, állítólag már az MTK játékosa,
Helembai Fannyt állítólag műteni kell!

AlterEgon77 Creative Commons License 2024.02.15 0 1 23659

Gratula a csajoknak, nagyon fontos volt ez a két pont.

A két szélső meglepően gólerős volt, de a győzelemhez kellett Csizi parádéja is, és azért ez kritika is egyben...

Májki 65 Creative Commons License 2024.02.13 0 0 23658

Csütörtökön, 18:00 órakor, a Kisvárda Master Good SE csapatával játszunk Kisvárdán (Városi Sportcsarnok, Flórián tér 6.)

Játékvezetők: Horváth Péter – Marton Balázs

Kisvárda

26m 10Gy 0D 16V 597-689 20 pont – 9. hely

2022. decemberben:   Vác-Kisvárda 26-20 (13-8)

2023. márciusban:      Kisvárda-Vác 25-24 (10-12)

2023/2024:

14m   4Gy  1D  9V    363-413  9 pont11. hely

2023. szeptemberben:  Vác-Kisvárda 26-23 (17-16)

Kisvárda-Békéscsaba    25-21

23. Karnik Szabina (52), 26. Juhász Gréta (49), 60. Siska Pálma (37)

Kiállítások: 106 perc     Hetesek: 66/48 (73 %)

Vezetőedző: Józsa Krisztián (EHF-mesteredző)

NEKA-Vác            22-34

3. Kuczora Csenge (93), 31. Marincsák Nikolett (48), 44. Csíkos Luca (43)

Kiállítások: 60 perc         Hetesek: 43/38 (88 %)

Feszített tempónál, hétköznap, hosszú utazás után, optimális korösszetételű ellenfél ellen, nagyon nehéz szülés lesz, de azért (éppen hogy) NYERÜNK!

Érdekesség: a Kovalcsik-testvérpárbaj, valamint a leendő váci, Juhász Gréta játéka

A múlt héten: MTK-Kisvárda 29-27

Odautazó drukkertársaim előtt emelem kalapom, jó utat és eredményes szurkolást kívánok!

Lélekben Kisvárdán is legyünk szeretett lányainkkal, kövessük az eseményeket és szurkoljunk a minél jobb eredményért!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!